Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj ) Forum OOBE > Notatki > flyer's Notatnik > Znowu Oobe :) flyer Znowu Oobe :) Wyślij ten wpis | Drukuj ten wpis 20.01.2011 - 18:33 Już dawno nie miałem oobe teraz miałem znowu. Jedno krotkie i bez wzroku drugie buło lepsze. Skakałem po ścianach jak predator :) i wyrywałem tynk palcami. Nie chciałem podchodzić do okna bo wtedy mi sie kończy. Komentarzy: 0 « Następny starszy · flyer's Notatnik · Następny nowszy » Powered By IP.Blog © 2026 IPS, Inc.
Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )
Znowu Oobe :)