oobe.pl

Start Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Forum
flyer's Notatnik

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 

entry 20.01.2011 - 18:33
Już dawno nie miałem oobe teraz miałem znowu. Jedno krotkie i bez wzroku drugie buło lepsze. Skakałem po ścianach jak predator :) i wyrywałem tynk palcami. Nie chciałem podchodzić do okna bo wtedy mi sie kończy.

 
« Następny starszy · flyer's Notatnik · Następny nowszy »