oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Zadania dodatkowe, Cenne porady.
Songo
post 21.10.2006 - 21:36
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 8

Witam.

Kurs się skończył a ja obiecałem opisać zadania. Niesą to rewelacje ale uwierzcie na 100%... są to naprawdę ważne czynności w drodze do perfekcji w OOBE. Bardzo ukształtuje wam to umysł a zarazem koordynacje.

Weź kartkę i podziel ją na dwie części. Po lewej wypisz swoje złe strony a po prawej dobre. Swoje minusy i atuty. Postaraj się to zrobić jak najbardziej sumiennie. Co dalej spytasz? Staraj się doprowadzić lewą stronę do zera……. Praktycznie jest to niewykonalne i wielu pracuje na to całe życie a często niewychodzi. Jednak wiele daje jeśli chodzi o energię. Niezmieniaj wszystkiego naraz. Zacznij od najprostszych zmian by stać się lepszy. Puźniej bierz się za cięższe żeczy gdy zniwelujesz te słabe zupełnie.

Zadanie1: Uśmiechnij się w duszy… niewiesz pewnie co to znaczy. Jest to niesamowite uczucie lecz na początku trudno to osiągnąć. Gdy zrobisz coś bezinteresownie ( komuś pomożesz ) i ta osoba się tym szczerze ucieszy to jest radość…… fascynacja przyrodą i pięknem… ciężkie to do wytłumaczenia ale zastosuj się do tych rad a gdy uda Ci się uśmiechnąć w duszy Twój stan i radość same CI powiedzą, że osiągnąłeś sukces. Jak często to robić ? Jak tylko często chcesz !!

Zadanie 2: Wyjdz na dwór mimo iż chłodno i zimno. Usiądź w zaciszu parku. Obserwuj co się dzieje. Staraj się dużo rozmyślać o życiu i o przyrodzie. Postaraj się odczuć naturę, której sami jesteśmy częścią lecz od niej odeszliśmy. Staraj się dostrzegać piękno drzewa, złotych liści. Odczuć to wszystko co piekne i czyste.

Zastanów się czym jest miłość, dobro i zło. Kim są aniołowie a kim Bóg. Rozpatrz to w różnych aspektach zarówno religijnych jak i energetycznych. Co to LD i co nam daje. Zastanów się co byś zrobił gdybyś miał taką władze jak w LD w normalnym życiu ( odpowiedz sam sobie szczerze ). Staraj się niepatrzeć od dziś oczami… patrz sercem bo tylko ono wskaże Ci prawdziwą drogę do celu. To co widzą oczy to tylko złudzenie bo niezobaczą co jest w środku człowieka, pamiętaj to. Niemusisz odpowiadac na te pojęcia w ciągu 1 dnia….. masz tyle czasu ile potrzebujesz, liczy się poprawność myślenia.

Zadanie 3: Tu troche funduszy. Kup sobie 3 pileczki korówki. Ucz się żąglować 3 piłeczkami.

Zadanie 4: Weź pilke kortową i znajdź jakiś mur gdzie niema ludzi ( jeśli CI niebędą przeszkadzać to looz ). Stań jakieś 7m przed murem i żuć w niego korówką z średnią siłą, obróć się szybko o 360 stopni i postaraj się piłkę złapać w rękę ponownie. Gdy za każdym razem będzie wychodzić zmniejszaj odległość o 50 cm. Ćwiczenie naprawdę rozwija umysł i zmysły oraz wzmacnia i rozdziela koordynacje UMYSŁ – CIAŁO ; CIAŁO – UMYSŁ.

Masz czas i podejdź do tego poważnie.

Pozdrawiam
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Songo za ten przydatny wpis:
mosh
Psychedelic_mind
post 21.10.2006 - 21:45
Post #2

Znajomy Rodziny

Notatnik

A propo kursu.... wiadomo juz kiedy bedzie koleny ?

+Quote Post
Kapcio
post 22.10.2006 - 18:12
Post #3

Znajomy Rodziny

Notatnik

Czy moge spytac czy te zadania zostaly juz przez kogos wczesniej wymyslone czy poprostu czerpiecie wiedze z literatury/internetu itp. ?

+Quote Post
nieszkasnow
post 22.10.2006 - 18:30
Post #4

Znajomy Rodziny

Notatnik

Drogi Songo,
Mam ogromną prośbę. Kiedyś na forum rzuciłeś zapytanie o reguły rządzące światem astralnym... Noble podał wtedy "podobne przyciąga podobne", jednak nic więcej w tym temacie się nie wyłoniło. Bardzo proszę Cię o podanie nam pozostałych reguł świata astralnego. Ta wiedza wydaje mi się szczególnie istotna, zresztą pewnie nie tylko mnie :-)

+Quote Post
ICE
post 22.10.2006 - 18:59
Post #5

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

yyyy... moze to głupie pytanie.... jak wyglądaja "pileczki korówki" ? ;)

+Quote Post
Lukasz
post 22.10.2006 - 19:12
Post #6

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006

Notatnik

;p kortówki, czy do tenisa, takie zielone wlochate ; ]

+Quote Post
silverek84
post 22.10.2006 - 19:27
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 2

Notatnik

Wielkie dzięki Songo za te rady. Tego mi było trzeba.

PS Uśmiech w duszy jest po prostu niesamowity.

+Quote Post
Karakan
post 22.10.2006 - 19:33
Post #8

Listek
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

Naprawdę świetne ćwiczenia Songo, a co najważniejsze bardzo ważne dla każdego kto chce się rozwijać duchowo. Po przeczytaniu tego sam się naprawde zdziwiłem, że ten temat nie był jeszcze poruszany. Radość z przyrody, kierowanie się sercem to coś co potrafi być często bardzo trudne, ale daje olbrzymią satysfakcję. Podpisuję się pod postem Songo obiema ręcami ;)
Nieszkasnow, ciekawy jestem czy Songo odpowie na twoje pytanie, ponieważ On od początku był osobą wzbudzającą spore emocje na tym forum i nie lubiącą zbyt głęboko opowiadać o odmiennych stanach świadomości. Oczywiście pełne uszanowanie dla Ciebie, Songo ponieważ uważam Cię za jak najbardziej pozytywną osobę =]

Pozdrawiam

+Quote Post
Songo
post 23.10.2006 - 14:50
Post #9

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 8

Witam.

Co do kursu niewiadomo kiedy bedzie następny.

,,Czy moge spytac czy te zadania zostaly juz przez kogos wczesniej wymyslone czy poprostu czerpiecie wiedze z literatury/internetu itp. ? ". Część ćwczeń podana mi przez starego "nauczyciela" a część wymyślona. Zaczerpnieta z netu ani z literatury niezostała chodź możliwe, że ćwiczenia działające na podobnej zasadzie są gdzieś w necie... Niewiem bo nieczytam książek o tych sprawach ;)

nieszkasnow: Owszem "podobne przyciąga podobne". Dokładnie chodzi o to, że po opuszczeniu ciała jeśli będzie lęk, strach i złe myśli będzie to przyciągać złe istoty... zło przyciągnie zło. Zasada prosta: Łatwiej wykorzystać osobę przestraszoną niż pewną siebie.
Jedna z ważnych zasad o której chyba już pisałem nawet to ta, że istoty w astralu są ograniczone zakazami. Przykład: Wyszłaś z ciałą i jakiś gość pobiera od Ciebie energię... wydanie polecenia ( ZAKAZU ) z Twojej strony sprawi, że przestanie. Musi przestać i musi usłuchać tego rozkazu. Wszystko co się tyczy Twej przestrzeni i Twej osoby wydane w formie rozkazu musi być spełnione np: Odejdz odemnie. Ale jeśli każesz coś wykonać, jakąś konkretną czynność niezwiązaną z Toba typu: ,, Zaprowadź mnie, pokaż mi, pujdź tam" to to zalezy już tylko od jej dobrej woli czy to zrobi czy też nie.
Innym dość ważnym prawem jest zakaz przekazywania energi istotom żywym. I tu wyjaśnię: Jest to zakaz, którego istoty astralne niełamią. Dla nich każdy zakaz rzecz święta i ani w głowie im o łamaniu. Człowiek natomiast będąc w OOBE może przekazać energię żywej istocie jednak niepowinien tego robić bo w czasie OOBE prześle ją w postaci strasznie czystej i skondensowanej, i niewiadomo jaki będzie tego efekt. W Sumie do dzisiaj mi niewyjaśniona dlaczego człowieka nieobowiązuje ten zakaz ale wydaje mi się, że dlatego iż jesteśmy przywiązani do ciał fizycznych nadal. Innych praw nieszko narazie nieopiszę, wybacz. Wszystko przyjdzie z czasem a znajomosc tych 3 to podstawa.

Ice: PIŁKI KORTÓWKI. Wybaczcie za literówkę w tekście.

Pozdrawiam

P.S. Tekst ten sam co rano z tym, że rano byłem śpiacy jak go pisałem i zjadłem część zdania przy drugim prawie astralnym i zdanie niemiało sensu zabardzo :). Tekst poprawiony zamieszczam ponownie. Wybaczcie za komplikacje.

+Quote Post
ICE
post 23.10.2006 - 16:14
Post #10

Członek Rodziny

Notatnik

tak tez sie domyslalem a ze nie bylem pewien wolalem zapytać ;) dzieki za te wszystkie rady. Kazdy powinien je znac i kierowac sie nimi nawet jesli nie ma pojecia o czyms takim jak świat astralny.... to zasady ktorymi powinien sie kierowac kazdy czlowiek

+Quote Post
nieszkasnow
post 23.10.2006 - 20:12
Post #11

Znajomy Rodziny

Notatnik

Dzięki wielkie Songo :-)
Właśnie o podstawy praw świata astralnego mi chodziło, żeby nie bładzić. Chciałam poznać spostrzeżenia z Twoich doświadczeń. A co do pozostałych zasad.. rozumiem Twoją postawę.

Pozdrawiam

+Quote Post
XnmRphR
post 24.10.2006 - 14:56
Post #12

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 4

Notatnik

Songo.
Te zadania obowiazkowe w przecietnej lepszej szkole o profilu i na kierunku ekonomicznym :)
Powaznie!
A jednak cos w zyciu zmienaja.

+Quote Post
ICE
post 24.10.2006 - 15:11
Post #13

Członek Rodziny

Notatnik

CYTAT(XnmRphR @ 24.10.2006 - 15:56) *
A jednak cos w zyciu zmienaja.

Zmieniaja cale zycie. Zasady dzieki ktorym mozna dostac sie na sam szczyt nie tylko w fizycznym swiecie.... a raczej przede wszystkim

+Quote Post
Zbyszek
post 30.11.2006 - 22:59
Post #14

cialka.net
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 976

Notatnik

wyczyszczono z zalecen dziadka

+Quote Post
prof.dr.Wiktor W...
post 30.11.2006 - 23:16
Post #15

Znajomy Rodziny

Notatnik

czesc.
przeczytalem wszystko i powiem wam ze mi jest strasznie glupio bo ja ostatnio wogole nie moge sie poswiecic swojej PASJI jaka jest oobe a raczej cwiczenia prowadzace do oobe. czytam was widze u niektorych postepy i wkurzam sie bo ja dopiero teraz z pracy wrocilem i jak bogackiego za dnia nie mam czasu na np. relaksacje. ciezko mi strasznie sie z tym pogodzic ale no coz jeszcze ok 1 miesiac bede tak pracowal i wiem ze i tak sila rzeczy będe mial pauze od pracy wiec strasznie minie to buduje itd. czuje was i jak to cwiczycie zdobywacie doswiadczenie strasznie sie ciesze ze sie to rozwija i czasem az mnie ciarki przechodza jak pomysle jakie to fajne.
pozdrawiam

SONGO ----- konkretny z Ciebie gość
ps. powiem wam ze niedawno mialem takie cos ze jak sie relaksowalem przed snem to hmm mm wrazenie ze z chwilą śnięcia nagle cos mnie rozbudzilo. to byla przeszywajaca mysl tzn. wpłynęłła do mnie informacja ze: NIE MA BYŁO NIE MA BĘDZIE JEST TERAZ. chwile po przebudzeniu doskonale to czulem i gdyby nie ta zywa mysl to z pewnoscia na takie slowa nie zareagowal bym tak. ani pewnie nikt inny .
narka

+Quote Post
Zbyszek
post 01.12.2006 - 10:34
Post #16

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

Dzien dobry dr.Wektor.Jestem przechodniem przegladajacym zapiski odkrywcow astralnych.Nie martw sie ,ze nie masz czasu na eksperymenty astralne. Miliardy ludzi boryka sie z tym.Pracujemy ,gonimy i spieszymy sie.Jest odmiana podrozowania astralnego ktora umyka najczesciej owadze podrozujacych. Sa to krotkotrwale wyjscia w czynnosciach codziennych. Sa tez wyjscia bez opuszczenia ciala postrzegane jako odmienne stany swiadomosci.Obserwuj sie w pracy gdy sie zagapisz lub rozmawiasz z ludzmi. Wyglada to jak grzebanie w pustym a jest pukaniem do drzwi salonu w ktorym tancza wszystkie istoty swiata.
W przyrodzie wszystkie istoty:psy, szczury ,wieloryby robia wyjscia mniej lub bardziej swiadome. Te krotkie wyjscia wspieraja intuicje. Zachodzaca wtedy wymiana( energi ) informuje nas o stanie emocjonalnym partnera. Inicjuje w nas emocje i mysli. A wiec SONGO,przelanie( energi )moze rozweselic albo rozzloscic,wywolac nerwice albo milosc,chorobe lub zdrowie .STRES...Wielu posrod nas jest mistrzami (energi )nie wiedzac o tym.Ruch energia jest wielka tajemnica przeroznych grup spolecznych o roznych celach,dobrych i zlych. I tu nalezy miec stracha.Przypomnijcie sobie jak reagujecie w stresie.Chwalicie czy ganicie,nagradzacie czy karzecie,bo jezeli to ostatnie to trwonicie swoja jak i cudza (energie).Energie pisze w nawiasie bo kryje sie za tym cos o wiele wiecej,cos czego swiadomosc dech zapiera i wywoluje usmiech na twarzy.Spieszcie sie bo caly swiat walczy o wyjasnienie tych zjawisk.Milo by bylo gdyby w Polsce ...............

Ps. Bede podpowiadal jezeli nie bedziecie zglaszac zazalen do pisowni jak i zagranicznych fontow.

+Quote Post
Guest_nerhaa_*
post 04.12.2006 - 00:25
Post #17

Guests
Punkty prestiżu:

Z tego wszystkiego, to mogę pojąć to odbijanie piłeczek tenisowych od ściany i obrót bo ćwiczą ruch obrotowy pomocny przy wyjściu... ale reszta???

Jezu nikt z was na codzień nie chichra się w duszy?? Ja codziennie to mam! Żąglować umiem, ale tylko 3 piłeczkami i uwielbiam spacery po lesie aaaaaa nie mam oobe!!!!!! Od 4 lat!!!

Nie w tym tkwi sęk moim zdaniem... :/

+Quote Post
ozzy
post 04.12.2006 - 15:12
Post #18

Częsty Gość Rodziny
**

bardzo fajne zadania (będę wykonywał) ale:

puźniej -> później
niewiesz -> nie wiesz
niezmieniaj -> nie zmieniaj

itp...

+Quote Post
Zbyszek
post 06.12.2006 - 01:12
Post #19

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

wyczyszczone z zalecen dziadka

+Quote Post
Zbyszek
post 07.12.2006 - 13:05
Post #20

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

Dobrze by bylo raz rozloscic tygrysa i patrzyc jak ciarki przechodza.Jezeli sie nie umie dobrze czarowac to zdecydowanie lepiej by byl on w klatce.
Z psami mozna tez probowac tyle ,ze one nie zawsze maja poczucia humoru i czasami te eksperymenty naukowe koncza sie podartymi portkami.
Przypomnijcie sobie ile razy na widok wscieklego psa giely sie wam nogi i czasami w czasie klotni z bliznimi trzepalo wami na wszystkie strony. Czesto myslac o kims ,pare sekund pozniej otrzymujemy od niego telefon.
Dlaczego zakochani raz kipia energia a innym razem ruszaja sie jak sledzie w oleju.

Zadaje wam pytanie.Kto wie co za tym stoi ?

Ale jestem ciekawy czy ktos sie odwazy.

Pytajac co sie kryje za chorobami psychicznymi to bym chyba juz przesadzil!

+Quote Post
Karakan
post 13.12.2006 - 21:45
Post #21

Listek
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 20

Notatnik

Ciekawy jestem czy na prawdę oczekiwałeś odpowiedzi na to pytanie. Jeśli tak to moim zdaniem istnieje odpowiedź, tylko jedna odpowiedź. Na pytania z serii tych o sens życia, niewytłumaczalnych zjawisk itp. odpowiedź kryje się w "Psyche". Według mnie można dowiedzieć się takich rzeczy pracując nad sobą. Rozwój duchowy w praktyce pomagał ludziom już nie raz. Wiele ciekawych zagadek można odkryć zaglądając wgłąb siebie. Odpowiadając wprost co za tym stoi, jako chrześcijanin powinienem powiedzieć Bóg, jednak jako ezoteryk powinienem powiedzieć, nie wiem, ponieważ tego nie doświadczyłem (nie odkryłem). Kwestia spojrzenia sprawia, że zawsze będą istniały różnice w poglądach, jednak najczęściej sprowadzają się one do podobnych wniosków...

Pozdrawiam

+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park