oobe.pl

 

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Pierwszy Krok do OOBE - Posłuchaj Tutaj
 
Reply to this topicStart new topic
> Czy Zmarli Mogą Przemawiać Do Nas We śnie?
Guest_Lleve_*
post 08.05.2009 - 19:16
Post #1
Guests
Punkty prestiżu:Jakiś miesiąc temu miałem sen, w którym ukazała mi się pewna zmarła osoba - zupełnie mi obca, a o której tragicznej śmierci dowiedziałem się z pewnych źródeł. Postać ta, choć była właściwie bezkształtna, telepatycznie zdawała mi się dawać znaki kim jest a następnie przesłała wiadomość, właściwie jedno, dwa zdania, które miałbym przekazać rodzinie tej osoby.

Niecały rok temu śnił mi się również ojciec mojego dobrego znajomego (zginął w wypadku samochodowym), który z kolei próbował nawiązać kontakt ze mną we śnie - wystukując wiadomość na mojej komórce. Niestety po przebudzeniu z tych wszystkich zapisanych wyrazów pozostał mi w pamięci tylko jeden oraz utkwił mi jakoś stan emocjonalny zmarłego - był czymś jakby zdenerwowany, oburzony.

Czy ktoś z Was słyszał o czymś takim, doświadczył na własnej skórze? I co mam teraz zrobić. Nie daje mi to spokoju. Cudownym medium nie jestem a nie chcę też, by ktoś mnie wziął za wariata.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
1 Dzięki Lleve za ten przydatny wpis:
omen
twistoid
post 08.05.2009 - 19:54
Post #2


http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopic=2577&hl=

http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopic=3932&hl=

http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopic=2249&hl=
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kaslawka
post 08.05.2009 - 20:13
Post #3


Przechodzień

Grupa: Podróżnicy

Notatnik


No jasne nawet osoby ktore nie mają oobe a posiadali silną więź z bliskim zmarłym kontaktują się z nimi w snach moze to nie to samo co obcowanie ze sobą w astralu a jedynie senny "kontakt" ale to nie zmienia faktu ze to mozliwe i nawet całkiem powszechne zjawisko.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Lleve_*
post 09.05.2009 - 08:33
Post #4
Guests
Punkty prestiżu:Dzięki za odpowiedzi i wskazówki.

Czy Waszym zdaniem zatem powinienem spróbować się skontaktować z tą rodziną wskazaną we śnie, np. telefonicznie i opowiedzieć im o moim śnie? Chodzi o wyjaśnienie pewnych okoliczności związanych ze śmiercią, tragicznych - zważywszy na to, iż ta osoba została zamordowana. Sprawa jest niezwykle delikatna i bałbym się, iż może to być jednak tylko moja senna wyobraźnia.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park