oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Bezpieczeństwo I Wiek, OOBE dla niepełnoletnich, czy jest bezpieczne?
monisskaa
post 21.08.2008 - 16:47
Post #1

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy

Notatnik

Witam, mam pytanie czy
osoby niepełnoletnie też mogą spróbować oobe?
Jak wraca się do swojego ciała?
Istnieje możliwość spotkania się podczas oobe z osobami zmarłymi?
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_Silverka_*
post 21.08.2008 - 17:15
Post #2

Guests
Punkty prestiżu:

1. tak, wiek nie ma znaczenia, ja zaczelam cwiczyc oobe w wieku 11 lat a mam teraz 21.
2, wystarczy ze pomyslisz o swoim ciele, poza tym samo cofa do ciala kiedy potrzeba.
3. tak, istnieje tylko to jzu w dalszych podrozach ;)

+Quote Post
pływak
post 21.08.2008 - 21:21
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 138

Notatnik

ja bym nie radził! Dla dorosłego a może to być wstrząsające przeżycie połączone ze strachem, trzeba opanować wibracje, nie wiesz co cię spotka po drodze. A zmarłych, moim zdanie można spotkać, ale tylko w pierwszej fazie po śmierci (do kilku dni), gdy energia (w chrześciaństwie dusz, albo dech życia, jak kto woli), przechodzi w wyższy wymiar. Próbując OOBE, dotykamy zaledwie pierwszego z wyższych wymiarów (jest ich ponoć 5?), więc siłą rzeczy, energia opuszczająca ciało zmarłego musi się tam przejściowo znależć, zanim przedostanie się na wyższy poziom, dla nas już nieosiągalny.

+Quote Post
Guest_Silverka_*
post 22.08.2008 - 04:38
Post #4

Guests
Punkty prestiżu:

plywak nie strasz dziewczyny an naj[irew przeczytaj o oobe znaim cos powiesz, prosze poneiwazw oobe nic nie moze ci stac sie krzywdy. Dlatego tez nie ma powodu do obaw przed tym ze stanie sie cos zlego. Opanowanie wibracji coz to kwestia praktyki a one nie sa straszne kwestia przyzwyczajenia ja np bardzo je lubie mimo ze wiekszosc obemaniakow na nie narzeka. Wymiar...czy dzielac wszechswiat na wymairy oddamy to czym on naprawde jest? watpliwe.. w wieku 14-15 zaczelam doswiadczac oobe niektore swstrzasajace niektore ne, to wszystko zalezy od osoby czego oczekuje od oobe i czego pragnie doswiadczyc. impuls kazdej osoby jest inny nie warto zakladać czegoś od razu jesli sie tego nie doswiadczylo, a wiedza wyczytana nic nie da. Doswiadczenie górą!

Wyzsze poziomy...coz..mozesz sie znaleźć na kazdym..podzial na poziomy jest poczuciem bezpieczenstwa dla ludzi..naprawde nie ma rzadnych podzialow to tylko ludzie takie usrtalili.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park